CRG0402J330R TE CONNECTIVITY
  • More about CRG0402J330R TE CONNECTIVITY
    CRG0402J330R TE CONNECTIVITY
    CRG0402J330R is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRG0402J330R is described as RES SMD 330 OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE