CPGI-ALR-PL-120S TE CONNECTIVITY
  • Part Number: CPGI-ALR-PL-120S
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: Photocontrol; Scre W-In/Plug-In Incandescent Lighting Control; 120 V; 150 W; 1/4
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CPGI-ALR-PL-120S TE CONNECTIVITY
    CPGI-ALR-PL-120S is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Lighting category. CPGI-ALR-PL-120S is described as Photocontrol; Scre W-In/Plug-In Incandescent Lighting Control; 120 V; 150 W; 1/4. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM