CP16SH10IP6474BF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: CP16SH10IP6474BF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 470K OHM 1/10W CARBON LOG
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about CP16SH10IP6474BF TE CONNECTIVITY
    CP16SH10IP6474BF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. CP16SH10IP6474BF is described as POT 470K OHM 1/10W CARBON LOG. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE