CP16SH10IP06474IF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: CP16SH10IP06474IF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 470K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about CP16SH10IP06474IF TE CONNECTIVITY
    CP16SH10IP06474IF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. CP16SH10IP06474IF is described as POT 470K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)