CP16SH10IP06472IF TE CONNECTIVITY
  • Part Number: CP16SH10IP06472IF
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 4.7K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about CP16SH10IP06472IF TE CONNECTIVITY
    CP16SH10IP06472IF is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. CP16SH10IP06472IF is described as POT 4.7K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM