CP16DH10IP06103 TE CONNECTIVITY
  • Part Number: CP16DH10IP06103
  • Manufacturer Name: TE CONNECTIVITY
  • Description: POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
  • Category: Rheostats
  • Status:
  • More about CP16DH10IP06103 TE CONNECTIVITY
    CP16DH10IP06103 is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Rheostats category. CP16DH10IP06103 is described as POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M