CJT8008R2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT8008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT8008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT8008R2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT8008R2JJ is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB