CJT8005R6JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT8005R6JJ TE CONNECTIVITY
    CJT8005R6JJ TE CONNECTIVITY
    CJT8005R6JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT8005R6JJ is described as RES CHAS MNT 5.6 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"