CJT80015RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT80015RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT80015RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT80015RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT80015RJJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE