CJT800120RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT800120RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT800120RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT800120RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT800120RJJ is described as RES CHAS MNT 120 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.