CJT80010RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT80010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT80010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT80010RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT80010RJJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 800W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS