CJT500560RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT500560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT500560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT500560RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT500560RJJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM