CJT40027RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT40027RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT40027RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT40027RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT40027RJJ is described as RES CHAS MNT 27 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE