CJT400150RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT400150RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT400150RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT400150RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT400150RJJ is described as RES CHAS MNT 150 OHM 5% 400W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V