CJT3006R8JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT3006R8JJ TE CONNECTIVITY
    CJT3006R8JJ TE CONNECTIVITY
    CJT3006R8JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT3006R8JJ is described as RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE