CJT30012RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT30012RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT30012RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT30012RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT30012RJJ is described as RES CHAS MNT 12 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"