CJT30010RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT30010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT30010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT30010RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT30010RJJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 300W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"