CJT200820RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200820RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200820RJJ is described as RES CHAS MNT 820 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE