CJT200680RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200680RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200680RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200680RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200680RJJ is described as RES CHAS MNT 680 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH