CJT2005R6JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT2005R6JJ TE CONNECTIVITY
    CJT2005R6JJ TE CONNECTIVITY
    CJT2005R6JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT2005R6JJ is described as RES CHAS MNT 5.6 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS