CJT200560RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200560RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200560RJJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.