CJT200470RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200470RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200470RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200470RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200470RJJ is described as RES CHAS MNT 470 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"