CJT20033RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT20033RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20033RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20033RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT20033RJJ is described as RES CHAS MNT 33 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK