CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT200330RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT200330RJJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE