CJT20015RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT20015RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20015RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20015RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT20015RJJ is described as RES CHAS MNT 15 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"