CJT20010RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT20010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20010RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT20010RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT20010RJJ is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 200W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"