CJT15082RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT15082RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT15082RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT15082RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT15082RJJ is described as RES CHAS MNT 82 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE