CJT150680RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT150680RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150680RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150680RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT150680RJJ is described as RES CHAS MNT 680 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE