CJT15039RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT15039RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT15039RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT15039RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT15039RJJ is described as RES CHAS MNT 39 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.