CJT150270RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT150270RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150270RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150270RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT150270RJJ is described as RES CHAS MNT 270 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V