CJT1501R5JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1501R5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501R5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501R5JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1501R5JJ is described as RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM