CJT1501R0JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1501R0JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501R0JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501R0JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1501R0JJ is described as RES CHAS MNT 1 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM