CJT1501K5JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1501K5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501K5JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1501K5JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1501K5JJ is described as RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.