CJT150120RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT150120RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150120RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT150120RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT150120RJJ is described as RES CHAS MNT 120 OHM 5% 150W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"