CJT1500820RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1500820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1500820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1500820RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1500820RJJ is described as RES CHAS MNT 820 OHM 5% 1500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE