CJT1500560RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1500560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1500560RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1500560RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1500560RJJ is described as RES CHAS MNT 560 OHM 5% 1500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"