CJT15003R3JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT15003R3JJ TE CONNECTIVITY
    CJT15003R3JJ TE CONNECTIVITY
    CJT15003R3JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT15003R3JJ is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 1500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"