CJT15002R7JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT15002R7JJ TE CONNECTIVITY
    CJT15002R7JJ TE CONNECTIVITY
    CJT15002R7JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT15002R7JJ is described as RES CHAS MNT 2.7 OHM 5% 1500W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE