CJT1208R2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1208R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1208R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1208R2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1208R2JJ is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 120W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"