CJT1203R3JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1203R3JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1203R3JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1203R3JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1203R3JJ is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 120W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V