CJT120270RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT120270RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT120270RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT120270RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT120270RJJ is described as RES CHAS MNT 270 OHM 5% 120W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP