CJT12018RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT12018RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT12018RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT12018RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT12018RJJ is described as RES CHAS MNT 18 OHM 5% 120W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.