CJT120100RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT120100RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT120100RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT120100RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT120100RJJ is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 120W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by TE CONNECTIVITY
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM