CJT100820RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT100820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT100820RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT100820RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT100820RJJ is described as RES CHAS MNT 820 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"