CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT10068RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT10068RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10068RJJ is described as RES CHAS MNT 68 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE