CJT1001K2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1001K2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1001K2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT1001K2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1001K2JJ is described as RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN