CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10008R2JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10008R2JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10008R2JJ is described as RES CHAS MNT 8.2 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK