CJT1000330RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT1000330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1000330RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT1000330RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT1000330RJJ is described as RES CHAS MNT 330 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP