CJT10001K0JJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT10001K0JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10001K0JJ TE CONNECTIVITY
    CJT10001K0JJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT10001K0JJ is described as RES CHAS MNT 1K OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT