CJT100018RJJ TE CONNECTIVITY
  • More about CJT100018RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT100018RJJ TE CONNECTIVITY
    CJT100018RJJ is manufactured by TE CONNECTIVITY and is categorized in the Other Mount Resistors category. CJT100018RJJ is described as RES CHAS MNT 18 OHM 5% 1000W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V